O Nas

Better Together, czyli dlaczego razem lepiej?

BetterTogether-logo-black

Nazywamy się Anna Kucharska i Bartosz Klimowicz.
Z wykształcenia jesteśmy fizjoterapeutami, a na co dzień zajmujemy się kształtowaniem sylwetki naszych podopiecznych. Prywatnie jesteśmy narzeczeństwem, które połączyła pasja do sportów sylwetkowych. Poznaliśmy się na siłowni, w której oboje pracowaliśmy jako trenerzy. Mieszkamy w Warszawie. Całe życie zajmujemy się  sportem.

Ania

7 lat gry w siatkówkę, a po kontuzji w ramach rehabilitacji chodziłam na siłownię co przekształciło się w wielką pasję i od 4 lat zajmuję się kształtowaniem kobiecej sylwetki.

Ania_better_together
bartek_better_together

Bartek

14 lat gry w badmintona – 6 lat reprezentowałem nasz kraj na arenie Europejskiej z licznymi sukcesami, a teraz od 7 lat interesuję się ulepszaniem oraz budowaniem estetycznego ciała i tak zostałem zawodnikiem Międzynarodowej Federacji Kulturystyki i Fitness IFBB w kategorii Fitness Plażowe / Męska Sylwetka. Moje ostatnie spore osiągniecię to 2 miejsce w Uniw. Mistrzostwach Polski 2016r.

Oboje ukończyliśmy wiele kursów oraz szkoleń z dziedziny treningu, diet oraz suplementacji i cały czas poszerzamy swoją wiedzę.

Mnóstwo godzin spędzonych na sali treningowej pomogły nam zdobyć doświadczenie i pozwoliły spojrzeć na naszych podopiecznych z innej perspektywy. Razem jesteśmy w stanie osiągnąć więcej, MY ze sobą jak i z Wami.

 

Wspólnie jest łatwiej przełamywać słabości, motywować się czy też po prostu DZIAŁAĆ!
Po prostu: BETTER TOGETHER!